== City Hotel - Hakkımızda
City Hotel Ankara
TR EN

Yabancı Şehrin Tanıdık Konfor ve Sıcaklığı

Yabancı Bir Şehrin Tanıdık Konfor ve Sıcaklığı

İş dünyasının kalbi Yıldız’da atıyor.Turan Güneş Bulvarı’nda yer alan City Hotel Ankara, misafirlerine butik otel rahatlığını ve iş hayatının gerektirdiği hizmet çeşitliliğini bir arada sunuyor. Suit ve deluxe odalarıyla tüm istek ve ihtiyaçlarınıza en mükemmel çözümleri sunan otelimiz de odaların konsepti, sizin rahatlığınız için özel olarak dizayn edilmiştir. Enerjinizi her zaman en üst düzeyde tutacak Zen felsefesi ile sınırsız Türk Misafirperverliğinin benzersiz birleşimini yaşayacaksınız. Işık geçirmez perdeler, ses geçirmez camlar, anti alerjik yastık seçenekleri, saten çarşaf takımları, LCD TV’ler ve zengin buklet seçenekleri sizin için hazırlanan sıra dışı hizmetlerden yalnızca bir kaçıdır.

Sadece organik ürünlerin kullanıldığı mutfakta, uzman personelimizin elinden çıkan dünya lezzetleri ile konukların hem göz hem de damak zevkine hitap ediyor ve lezzet sanata dönüşüyor.

Son teknolojiyle donatılmış salonlarımız ile toplantılarınızın yanı sıra özel yemek davetleriniz, düğün, yılbaşı balosu, kokteyl ve kutlamalarınız için hizmet veren otelimizde siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Ayrıca;Otel bünyesinde faaliyet gösteren SPA merkezimizde, hem günün yorgunluğunu ve stresini atabilir,hem de yeni güne dinç ve sağlıklı başlayabilirsiniz.

Konuklarımıza tüm Ankara seyahatlerinde tanıdık bir sıcaklık sunabilmek için butik otel tarzında inşa edilen ve hizmet anlayışıyla da bu duyguyu güçlendiren otelimiz, 78 odasıyla tüm istek ve ihtiyaçlarınıza en mükemmel çözümleri sunmaktadır.
==

EtkİNLİK VE ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN ÇÖZÜMLERİMİZ

KEŞFEDİN Yabancı Bir Şehrin Tanıdık Konfor ve Sıcaklığı Detayları Görüntüleyin
City Hotel Ankara

İş dünyasının plazalarına, şehir merkezine ve Ankara’daki tarihi yerlere eşit uzaklıktaki konumu, minimal tasarım kavramıyla şekillendirilmiş olağanüstü iç mimari dizaynı ile City Hotel manzarası ve atmosferi, misafirlerine teknoloji ve konforu da beraberinde sunuyor.

Odalarımızın tümü elektronik kapı kartı sistemiyle donatılmıştır. Merkezi havalandırma (ısıtma/soğutma), yangın ve duman detektörü, direk telefon, banyo, müzik yayını, minibar, saç kurutma makinesi, Kettle çay-kahve imkanı ve LED TV bulunmaktadır.